Spolupracujeme s firmami

BEK

BEK BAUSTOFFE SLOVAKIA, s.r.o

BEK BAUSTOFFE SLOVAKIA s.r.o. je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou obchodnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na predaj a odborné technické poradenstvo v oblasti stavebných materiálov suchej vnútornej výstavby a zatepľovania budov.
WEB: www.bek.sk

DYNAMIK

DYNAMIK

Spoločnosť DYNAMIK sa počas svojho pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu od roku 1990 vypracovala na jednu z najúspešnejších stavebných spoločností. Jadrom nášho úspechu je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch
WEB: www.dynamik.sk

SIKO kúpeľne

Siko KÚPEĽNE

SIKO KÚPEĽNE  je s rozsiahlou predajnou sieťou viac ako 50 predajní najsilnejším predajcom kompletného kúpeľňového vybavenia na Slovenskom i Českom trhu a zároveň najväčším tuzemským odberateľom rozhodujúcich domácich i mnohých zahraničných výrobcov kúpeľňového vybavenia. Najväčším kúpeľňovým centrom v Čechách je showroom SIKO v Zličíne.
WEB: www.siko.sk

ReMart design

ReMart design, spol. s.r.o.

Sme Slovenská spoločnosť sídliaca v Banskej Bystrici, zaoberajúca sa návrhom a výrobou kuchynských liniek a interieru na mieru. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti spracovania návrhov a výroby, sú zárukou kvality a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Vďaka sledovaniu módnych, technologických a výrobných trendov, ponúkame svojim klientom kvalitné a moderné produkty. Dôkazom toho je aj 7 ročná záruka, poskytovaná na naše výrobkyPre našich zákazníkov je to garancia, že svoje peniaze investovali do kvality.
WEB: www.remartdesign.sk

! AKCIA !

V mesiaci September k zazmluvneniu výstavby RD FARBAL 6 alebo RD FARBAL 5 122m² projekt v hodnote 1890€ ZDARMA !!